יום רביעי, 10 באוגוסט 2016

5 טיפים לרכישת דלתות פנים

כאשר אתם מבקשים לקנות דלתות פנים, הבחירה אינה פשוטה ואינה "מהיום להיום" כמו פעם. הטכניקות העיצוביות השתכללו מאד במרוצת השנים, וזה מצריך אותנו לספק לכם מעט טיפים עיצוביים שיסייעו לכם בבחירת הדלת, כך שהיא תתאים לבתיכם בדיוק על פי הנדרש, ותהיו מרוצים מהבחירה המוצלחת שביצעתם. הטיפים גם יעסקו מעט בנושאים פונקציונליים שיבטיחו דלת איכותית ועמידה למשך שנים רבות מאד.

חשבו היטב על גוון דלת הפנים

לגוון דלת הפנים משמעויות מרחיקות לכת שהן הרבה מעבר למקצועיות בעיצוב הבית. כך, למשל, קניית דלת כחולה בהירה לבית בצפת היא הליך שמסמל את ביתם של טובי המקובלים בעיר, שהחזיקו בדלתות בגוון זה. דלת שחורה היא דלת בסגנון בריטי, המקובלת בלא מעט בתים בלונדון עד היום, ביניהם בית רה"מ בדאונינג 10 בעיר. כמובן שלכל דלת עיצוב משלה, ושינויי גוון בהתאם לסוג הדגם. לכן, חשוב לבצע בדיקות של גוון הדלת בהשוואה לחלל הבית וחלל החדר הספציפי בו הדלת תיקבע, תוך ליווי התהליך עם מעצב פנים שימליץ לכם על מתווה הדלת הרצוי.

טיפ לבחירת מראה גוף הדלת

גוף הדלת יכול להיות חלק או מגולף/מעוצב פנימית. לדלת החלקה ישנו הקסם שלה, שהרי דלת חלקה היא בדרך כלל דלת מבריקה, ויש בתים שבהם הדלת הזו מאד מתאימה, לעומת בתים אחרים בהם הדלת המגולפת, או זו שחלקה הפנימי יותר משופשף היא המקובלת יותר. גם בזאת יש להתייעץ עם מעצב פנים לפני הגעה להחלטה מושכלת.

טיפ לבחירת משקוף הדלת

משקוף דלת עגול מתאים יותר לעיצוב כפרי. משקוף דלת מרובע מתאים יותר לעיצוב מודרני או אורבני. בחירת המשקופים צריכה להתבצע גם בגוון, אף על פי שבמרביתם של המקרים יתאים הצבע המקורי של הדלת. אם יש חדרים בהם 2 צבעים הם ששולטים, למשל צבע עיקרי וצבע פרזול של ידיות וברזלים שונים, ניתן לשקול התקנת משקוף בצבע המשני, של הפרזול החדר.

טיפ לבחירת ידיות הדלת

ידיות הדלת צריכות להיבחר על פי שביעות רצונכם מהן, ותוך דאגה לכך שהן ל יעיבו על העיצוב שכבר נוסח לדלת ושכבר נעשה עבור החדר. מעצב פנים ישמח ללוות אתכם בייעוץ לגבי סוגיה זו.

טיפ להתקנת אביזרי בקרה ונעילה בדלת

בדלת של חדר ילדים מוטב לא לקנות אביזרי בקרה ונעילה, גם לא מפתח 0, שהרי מוטב לא לסבך אותם עם נעילת דלתות. בדלת למבוגרים ניתן להתקין צילינדר ומנעול, אולם אם זה עלול לחרוג מתקציבכם, צילינדר של מפתח 0 הוא דיי והותר. את הצילינדר והמנעול האיכותיים שמרו לדלת הכניסה. חריג מבחינה זו הוא כמובן החדר המשמש לאירוח הכספת, או התא הישיר של הכספת.

פנו לחברת פנדור - דלתות פנים למידע נוסף על דלתות פנים דקורטיביות לבית!

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.