יום רביעי, 30 במרץ 2016

וילונות מעוצבים לחדרי ילדים ונוער - כל הטרנדים

וילונות מעוצבים לחדרי ילדים ונוער - כל הטרנדים

כאשר מדובר על חדרי הילדים שלכם, בבחירת וילונות מעוצבים צריך לקחת בחשבון לא מעט מידע שיחסוך לכם טעויות קשות. בתחילה, נספק אינפורמציה אודות עיצוב חדרי הילדים עם וילונות, ולאחר מכן נפנה לידע מעשי בבחירת וילונות על פי חומרי הייצור שלהם: ידע נדיר שחשוב מאד לדעת על מנת לבחור וילונות איכותיים באמת שלא תצטערו על רכישתם לאחר מעשה.

עיצוב חדר הילדים בווילונות בוטיק

חדר הילדים יכול לקבל וילונות בהתבסס על מספר ניואנסים שבתוכו:

1. עיצוב הקירות - צבע הטפטים, או הצבע החי שבקיר הוא נותן ההשראה הראשי לצבע ולצורה של וילונו של הילד שלכם.

2. עיצוב השטיחים - במידה ויש לכם שטיחים בחדר, או שהתקרה היא תקרה מתוחה עם גבס ופוליאסטר, היצמדות למתווה העיצוב הנ"ל יכול לחסוך לכם טעויות עיצוב ואפילו לחדד את מראה עיצוב החדר בכיוון הרצוי לכם.

3. בחירת סגנון עיצוב מובחן - סגנון עיצוב כפרי, סגנון עיצוב מודרני, סגנון עיצוב עתיק או סגנון עיצוב אורבני. קיימים וילונות אשר ניתן לשים בחדר הילדים על מנת שיטביעו את החותם העיצובי הרצוי. כך, למשל וילון רומאי בצורת תריס העשוי מבד בצבע חום יהיה אידאלי למימוש עיצוב כפרי על טהרת העץ, בעוד אשר וילון לבן או אפור עשוי להשלים עיצוב אורבני או עיצוב הייטק בחדר הילדים.

בחירת חומרי הייצור של הווילון לילד - לגזור ולשמור!

חומר הייצור חייב להתאים לאקלים בו נמצא הבית. בית בירושלים או באר שבע, לעומת בית בתל אביב או ברמת השרון הם שני מקרים שונים לחלוטין המחייבים וילונות אחרים. באזורים הראשונים – ניכרת בעיקר חמימות יבשה, ללא לחות (או חורף קר בחודשים הרלוונטיים), בעוד אשר באזור המרכז בשפלת החוף הלחות משחקת תפקיד מרכזי ועל כן מגבילה אתכם בסוגי הבדים של וילונכם.

וילון גלילה חיצוני מכותנה יהיה מוצלח בשני המקרים: הוא לא חשוף לדהיית צבע ונשמר כחדש כל השנה. לעומת זאת, וילון צמר לא יהיה אידאלי במצבי לחות. אקלים לח עלול להוביל לקימוט ושחיקה של הווילון. לעומתו, וילון משי – עדיף לא לחשוף לשמש ישירה אלא לשים בחלון שמוסתר על ידי בניין אחר או שאינו פונה לכיוון השמש. שמש ישירה עלולה לגרום לדהיית ההדפסה שעל הווילון במקרה הטוב ולנזק לווילון עצמו במקרה הפחות טוב.

אין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.