יום שלישי, 7 באוקטובר 2014

רהיטי נוער של המותג דורון יאנג

החיפוש אחר חדר שינה לנוער הוא חיפוש לא פשוט ופעמים רבות אנו מגלים שנוספו עוד ועוד עיצובים ודוגמאות חדשים לקולקציות ואנו מוצאים עצמנו מאוד מבולבלים ולא יודעים איזה חדר שינה לבחור. אבל כבר לא צריך להתבלבל יש את חברת דורון יאנג המתמחה בתחום חדרי השינה לילדים ונוער שם ניתן למצוא מגוון רחב של עיצובים. בנוסף לחדרי השינה אפשר למצוא בחברת דורון יאנג חדרי נוער: מיטות, שולחנות כתיבה, מזנונים ושידות, כוורות תליה, ארונות קיר, כוורות ריצפה, מוצרים משלימים.


דורון יאנג היא חברה מובילה בתחום הריהוט לחדרי ילדים ובעלת מוניטין רב. איכות המוצרים היא מעל הכל ויחד עם זאת שירות הלקוחות מספק תשובות ופתרונות יצירתיים לכל שאלה בתחום. דורון יאנג ידועה בעיצובים הייחודים שלה וקולעת בדיוק לטעמם האישי של הילדים. בכל פעם חברת דורון יאנג מציבה לה אתגרים חדשים ועיצובים חדשים והם נעשים ע"י מיטב המעצבים המובחרים והמקצועיים ומקפידים על כל פרט.
חומרי הגלם מהם הריהוט של חברת דורון יאנג עשוי הוא מהמובחרים ביותר בעלי תו תקן ומותאמים לחדרי הילדים, וחומרים שמחזיקים מעמד שנים רבות, זו הייחודיות של חברת דורון יאנג היא חושבת מה הילדים אוהבים ולפי כך מעצבת את הריהוט שלה.
לפרטים - בקרו באתראין תגובות:

פרסום תגובה

שים לב: רק חברים בבלוג הזה יכולים לפרסם תגובה.